Творчій молоді вручені літературні премії ім. Олександри Бурбело  

Бурбело і Вітковський_141222_214 грудня 2022 року. У вінницькому молодіжному центрі «Квадрат» директор ВОКУ «Видавничий Дім «Моя Вінниччина», голова Вінницької організації НСПУ ВАДИМ ВІТКОВСЬКИЙ разом з письменниками, редактором журналу «Вінницький край» ВАЛЕНТИНОЮ СТОРОЖУК та редактором «Видавничого Дому» МИХАЙЛОМ КАМЕНЮКОМ взяли участь у нагородженні переможців УІ літературного конкурсу «Струна на арфі України» імені посмертно прийнятої до лав НСПУ Олександри Бурбело. Цей конкурс, заснований сім’єю О.Бурбело за підтримки вінницької письменницької організації, вже набув статусу всеукраїнського і став важливою підоймою в підтримці літературно обдарованої учнівської молоді. Так серед 30 цьогорічних лауреатів та дипломантів конкурсу є школярі з Бережан на Тернопільщині, Остра з Чернігівщини, Яремчі з Івано-Франківщини, Хуста з Закарпаття і, звісно, вінничани: Вінниця, Могилів-Подільський, Погребище, Тульчин, наші сільські і районні зовсім юні таланти.

Бурбело і Вітковський_141222_3 Дідусь Олександри Бурбело – незабутньої зіроньки поетичної – ВОЛОДИМИР ЯКОВИЧ БЕВЗ та ВАДИМ ВІТКОВСЬКИЙ вручили переможцям дипломи, грошові премії і, звичайно, передріздвяні подарунки. Ще два учні отримали відзнаки журналу «Вінницький край».

Нагороджені були і наставники школярів, їх п’ятеро: Галина Головацька, Світлана Лугова, Галина Гуль , Наталія Брик з Бережан та Світлана Єлисеєва з Вінниці.

Як завжди, на урочистостях була присутня і уважно спостерігала за дійством знаменита вівчарка «Баді», як має справжнє посвідчення воїна, учасника боїв на Сході України проти російського агресора. Вона воювала на фронті разом з батьками Олександри Бурбело Світланою та Сергієм, а вийшовши на заслужений відпочинок, повсюди супроводжує Володимира Яковича Бевза і стала справжньою улюбленицею усіх на культурно-масових та просвітницьких заходах.

Вадим Вітковський повідомив присутнім радісну новину: іменем Олександри Бурбело за клопотанням вінницьких письменників нещодавно названо одну з вінницьких вулиць.

Композитор і поетеса ВЕРОНІКА ОСТАПЧУК виконала свої пісні на слова Олександри Бурбело. А Вадим Вітковський отримав можливість сфотографуватися з переможницею конкурсу з його рідної Борівки Катею Державець та її мамою Тетяною Кучер.