Сергій Татчин та Наталка Доляк стали лауреатами премії ім. М. Коцюбинського

Наталка Доляк та Сергій Татчин - лауреати премії імені М. КоцюбинськогоНа території музею-садиби М. М. Коцюбинського відбулося літературно-мистецьке свято з нагоди відзначення 153-ї річниці від Дня народження М. М. Коцюбинського «Михайло Коцюбинський в європейському культурному просторі».

Свято розпочалося біля будинку великого Сонцелюба. Лунали народні пісні, авторські вірші про письменника, один з яких був Лариси Сичко «До Дня народження М. М. Коцюбинського». В урочистостях брали участь представники органів влади області і міста, літературних, громадських об’єднань, учнівська, студентська молодь, творчі колективи і окремі виконавці.

Серед письменників – голова НСПУ Михайло Сидоржевський, співголова Вінницької обласної організації П. Гордійчук, а також Валентина Сторожук, Володимир Горлей, Світлана Блонська, Лариса Сичко, Анатолій Подолинний, минулорічна лауреатка Ольга Куцевол та ін.

На святі було вручено Всеукраїнську премію імені М. Коцюбинського переможцям у I номінації Сергія Татчина за книгу вибраної лірики «Пташка» та у II номінації Наталю Доляк за роман «Загублений між війнами».

Першоджерело: http://www.myvin.com.ua/ua/news/culture/51221.html