Поезія звільняє від психопроблем

Каменюк_Борецький_ВКІ_0917В гуртожитку коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту пройшов цікавий захід під назвою «Відлуння». Організувала та провела його тренер, практичний психолог коледжу Л.В. Любацька. Це поетичний релакс-тренінг з арт-терапії. Психолог прокоментувала мету заходу: абстрагування від психопроблем та комп’ютерної інтернет-залежності учнів коледжу. Тобто, маються на меті досить поширені  в сучасному молодіжному середовищі проблеми соціальної поведінки.

Гостями учнів з різних груп та факультетів коледжу стали запрошені на зустріч поети: голова Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України, заслужений працівник культури України Михайло Каменюк та кандидат філологічних наук, викладач Донецького університету імені В.Стуса Віталій Борецький. Відбулася колективна зацікавлена розмова про роль і значення поезії, книги в духовному розвитку молоді, під час якої лунало авторське виконання поезій та написаних В.Борецьким, як бардом, на окремі тексти пісень.

Цікаво, що перед цим в кімнаті відпочинку гуртожитку було відкрито бібліотеку сучасної літератури вільного доступу, яка поповнюватиметься відтак самими  учнями та студентами цього навчального закладу і стане центром  цікавих творчих зустрічей з митцями. Ініціювала цю корисну справу Л.В.Любацька.