Людмила Любацька написала книгу про Майю Руду

Людмила Любацька_МайяРуда_книга_2022В серії «Твої люди, Вінниччино» виходить у світ четвертим випуском книга-літературний портрет сучасної української письменниці, вінничанки МАЙЇ РУДОЇ «Космічне та Земне» (випуск 4). Автор книги – письменниця і громадська діячка ЛЮДМИЛА ЛЮБАЦЬКА, яка послідовно розробляє, на жаль, нині слабко використовуваний жанр літературного портрета.

Книга містить у собі ретельний аналіз поезії Майї Рудої, нова збірка якої «Жасминовий сніг» стала помітною подією в літературі нашого краю. Разом з тим аналізується проза і публіцистика письменниці.

Відкриттям для багатьох стане й те, що Майя Руда змалку володіє даром ясновидіння. Коли вона навчалася на факультеті журналістики Київського Національного університету імені Т.Шевченка, це обдарування студентки привернуло до себе увагу багатьох фахівців, а всеукраїнська газета «Молодь України» присвятила кілька тематичних сторінок  розповідям про незвичайний дар нашої землячки. Редакцію тоді читачі буквально засипали листами, довелося вести розмову з ними на сторінках газети і під час прийому самій молодій ясновидиці. Вона й нині допомагає багатьом людям у вирішенні численних особистих проблем, зауважуючи, що її дар від Бога, а подолання людиною всіляких труднощів залежить від її Віри і Благочестя.

Одним словом, нова книга дуже цікава і приверне увагу багатьох.