Аудіокнига Івана Волошенюка

Волошенюк_аудіокнига Магеланиха_2022 В проекті “Вінницька звукова книга” слухайте завтра новелу ІВАНА ВОЛОШЕНЮКА “МАГЕЛАНИХА” – один з кращих творів письменника. Це випуск третій проекту.

Осмислення теми ВІЙНИ літературою завжди актуальне. І не лише тоді, коли точаться криваві бої і події змінюються блискавично. Це осмислення є не менш, а то й більш актуальним, коли настає мир. Так вимагає ПРАВДА.

В кожній війни є свої «бліц-кріги» і свої переможні переломи, є свої Ясси і свої Дебальцево, є свої «уманські ями» і свої Ірпені… Пережити і осмислити, дійти висновків, дізнатися потаємне…Бо, як сказав мудрий: «Неправда про війну минулу наближає війну майбутню».

Блискуча новела вінницького письменника і публіциста Івана Волошенюка якраз і є тим художньо-документальним осмисленням ПРАВДИ ВІЙНИ. Хоч і минулої. Послухаймо це сьогодні.

А разом з тим дякуємо першим вашим відгукам, дорогі слухачі. Ось вони:

ЗАГАЛОМ ПРО ПРОЕКТ:  Пане Михайле, так тримати! Аудіокниги – це однозначно для мене. Не говоритиму за всіх, скажу лише суто свою думку, своє побажання: мене дуже цікавлять саме художні твори моїх талановитих земляків, тому моїй вдячності вам всім не буде меж, якщо в аудіоформаті з’являться оповідання, повісті, романи як письменників-класиків, так і сучасних письменників з Вінниці та Вінниччини. Щиро-прещиро дякую вам за цей проект! Бажаю йому подальших успіхів та процвітання, а вам – легкої та плідної творчої співпраці і помітних її результатів! Якщо можна буде звантажувати озвучені вами книги, я з величезним задоволенням слухатиму їх.

ІННА ЧЕРНАТА

ПРО УРИВКИ З КНИГИ “ПАЛЬТО МАДАМ ГРОЙСМАН” ІРИНИ НІСІНОЇ (Австралія):

Я как будто в то время окунулась.Спасибо большое за этот рассказ. я бывшая винничанка. Сейчас живу очень далеко в США

МИЛА ТОВСЕНД

Дякую! Дуже цікаво, слухала до кінця , навіть приміряла, слухаючи, пальто. Все ,як у житті, буває,примірка закінчилася одруженням.

ГАЛИНА БІЛОЗОР

Отримала задоволення від прослуховування! Успіхів авторці!

ОЛЕНА ГЕРАСИМЕНКО

ПОШИРЮЙТЕ НАШІ ПРОГРАМИ СЕРЕД СВОЇХ ФЕЙСБУЧНИХ ДРУЗІВ. ЗАВЖДИ РАДІ ВАШИМ ВІДГУКАМ, ЗАУВАЖЕННЯМ, ПОБАЖАННЯМ, ЯКІ ВРАХУЄМО.