Лауреати «Кришталевої вишні» за 2015 рік

premia_kryshtaleva_vyshniaЦентр естетичного виховання та організації дозвілля молоді Вінницької облдержадміністрації та обласний осередок Національної спілки письменників України, що опікуються літературно-мистецькою премією Поділля «Кришталева вишня», визначились з лауреатами за 2015 рік. В царині літератури ними стали: ветеран письменницької праці Леонід Миронович Куций за книгу лірики «Стежина долі», літератор і громадський діяч Любацька Людмила Вікторівна за дебютну збірку поезій «Кровообіг», відома вінницька поетка Юлія Броварна за книгу лірики «Кіновар» та авторка книг з Тульчина Алла Гавришко-Бабічева за багаторічну громадську діяльність і плідну працю з виховання творчої молоді Поділля.

Відзнаки деяким письменникам були вручені меценатом культурних проектів, головою Вінницького обласного осередку міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» Олексієм Гавриловим в рамках літературно-мистецького свята, присвяченого дню народження М. Коцюбинського.

Лауреатами «Кришталевої вишні» також оголошені: в номінації мистецьких жанрів – майстриня гончарства Людмила Леонідівна Філінська; у номінації «за культурно-просвітницьку діяльність» – завідувачка відділом народної творчості та аматорського мистецтва Вінницького обласного центру народної творчості Любов Кирилівна Гричанюк.