Анатолій Жарук. Аудіокнига

Аудіопроєкт КаменюкаВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МОЯ ВІННИЧЧИНА» інформує:
18 вересня 2022 року. Сьогодні в інтернеті на каналі Ю-ТУБ стартував новий творчий проект Видавничого Дому «Вінницька звукова книга». Проект виходить за підтримки Вінницької міської централізованої бібліотечної системи та передбачає поширення кращих здобутків та новинок подільської літератури в аудіоваріанті.
Аудіокнига полегшує доступ людей до літературних, публіцистичних, науково-популярних видань тепер, коли в приголомшливій круговерті сучасник для класичного читання в тиші наодинці з паперовою книгою практично немає часу.
Аудіокнигу можна прослуховувати в автомобілі, автобусі, поїзді, громадському транспорті, на дачі і навіть на городі, копаючи картоплю, та під час відпочинку далеко від дому і бібліотек. В цьому допоможе інтернет. Це корисне і хороше заняття наніч перед сном, коли звукова книга стає справною аудіо-нянею, слухати її розповідь можна, вимкнувши світло і не перешкоджаючи близьким.
Аудіокнига корисна для людей з послабленим зором, стане вона в пригоді, як наочний посібник, вчителям-філологам на уроках літературного краєзнавства. І безліч іншого.
Аудіокнига – розширення світогляду, знайомство з набутками, новинками літератури. Це наш вклад в ідеологію держави в культурно-мистецькому середовищі.
Перший випуск проекту – уривки з повісті ямпільчанина АНАТОЛІЯ ЖАРУКА «ЧЕТВЕРТА ПОСМІШКА».
Творча група, яка працювала над презентацією книги Анатолія Жарука (Тетяна Столяр, Влад Федорцов, Михайло Каменюк, заслужений артист України Володимир Постніков), буде вдячна слухачам за відгуки та побажання.
Слухайте презентації нашого проекту за посиланням https://library17vmcbs.blogspot.com/…/09/blog-post_18.html