Звучить поезія у Брацлаві

Яковенко_Брацлав_19121819 грудня 208 року, на Святого Миколая, любителі і шанувальники поетичного слова зібралися в читальній залі Брацлавської публічної бібліотеки Немирівського району. «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» – саме цими словами відкрила зустріч у поетичній кав’ярні вчитель української мови та літератури НВК № 1 Яковенко Л. О.

Послухати поезію прийшли люди різних вікових категорій. Порадували нас своєю творчістю відомі письменниці Вінниччини Лариса Сичко та Тетяна Яковенко. Зворушливо і ніжно у виконанні дітей 7-А класу та самих авторів звучали рядки, присвячені любові до Батьківщини, першому п’янкому коханню, найдорожчій людині на землі – матусі. Додала музичного присмаку зустрічі відома вінницька співачка та журналістка обласного радіо Тетяна Скомаровська, з вуст якої пролунали знані романси з кінофільмів, ліричні пісні, просто гарні мелодії.

«Ось так, в теплій, душевній атмосфері, під чашечку чаю пройшло наше свято поетичного слова. А ще одним цінним дарунком стали авторські книги, подаровані нашій бібліотеці.
Висловлюємо щиру подяку дорогим гостям за незабутній вечір та бажаємо їм творчого натхнення та усіляких гараздів!», – повідомила на свій сторінці у соцмережі Фейсбук бібліотекарка Наталія Людва.