Згадуємо письменника-фантаста Ігоря Федорова

Федоров_Казки дивного лісу_2022_1ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МОЯ ВІННИЧЧИНА» інформує:

8 червня. Наш Видавничий Дім успішно продовжує втілювати в життя довгостроковий проект «Література без кордонів». Його мета – піднімати престиж україномовної книги у світі, зокрема, книги, народженої у Вінниці.

Цього дня в Департаменті інформполітики та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася передача партії книги для дітей вінницького письменника-фантаста ІГОРЯ ФЕДОРОВА «Казки дивного лісу» (бібліотечка журналу «Вінницький край», випуск 52), на які надійшло замовлення зі США. По ній маленькі американці пізнаватимуть усю красу і чарівність української мови.

І це зовсім не дивно. Адже творчість І.Федорова, який, на жаль, рано пішов із життя, була вельми популярна не лише на теренах СРСР, але й у світі. Його особисто знали такі «кити» світової фантастики, як Бредбері і Шеклі, брати Стругацькі та інші метри жанру. Наведені тут архівні світлини засвідчують це.

Книги казок сина передала для маленьких американців мати І.Федорова Неля Миколаївна. Вже три роки як існує заснований нею Фонд Ігоря Федорова та премія його імені для початкуючих фантастів, яка вручається щороку у Вінниці.

Замовлені книги у США передасть громадське об’єднання «Вінничанка», яке тісно співпрацює з нашим Видавничим Домом. В акції взяли участь начальник Департаменту інформполітики С.М.ВАСИЛЮК, Н.М.ФЕДОРОВА, директор Видавничого Дому ВАДИМ ВІТКОВСЬКИЙ та редактор  МИХАЙЛО КАМЕНЮК

080622