Ювілей Петра Зарицького

Володимир Рабенчук вітає Петра Зарицького

Володимир Рабенчук вітає Петра Зарицького

«Хризантемова осене, ждав я тебе». Саме так. І жодного секрету.  Подільському поету і журналісту  Петрові Зарицькому – 60! І його творчий вечір у Козятині став помітною подією, на яку разом з керівництвом району, відгукнулися хлібороби і робітники, вчителі і бібліотекарі, учні, самодіяльні і професійні митці, місцеві та республіканські засоби масової інформації.

Перший заступник голови Національної спілки письменників України Віктор Мельник, вітаючи автора майже двох десятків популярних книг поезії і прози з вагомим внеском у національну духовність, вручив йому Вищу відзнаку Спілки письменників. Вручили пам’ятні адреси та виступили  з творчими присвятами ювіляру поет і літературознавець професор Анатолій Подолинний, поет, прозаїк та кінопубліцист Володимир Рабенчук із Вінниці.

Вірші про кохання та громадянська лірика із крилатих книг Петра Зарицького «Біографія зернини», «Кароліна», «Білий димар», «Молитва за ближнього», «Мамина хустка» та інших звучала на вечорі як у виконанні самого автора, так і його численних шанувальників. Районна та сільські бібліотеки Козятинського району розгорнули експозиції книг талановитого поета-земляка, а також його резонансної публіцистики, опублікованої  в пресі впродовж двох останніх десятиліть Української незалежності.