Юрій Плясовиця в аудіоформаті

Плясовиця_обкладинка аудіокниги5 лютого 2023 року. Слухайте на Ютубі чергову 22 програму нашого проекту «ВІННИЦЬКА ЗВУКОВА КНИГА НА ЮТУБІ» – сторінки роману-відкриття вінницького письменника ЮРІЯ ПЛЯСОВИЦІ «ЖІНОЧА ПАСТОРАЛЬ НЕСТОРА МАХНА». Читає автор.

Юрій Плясовиця — митець різноплановий і активний. Присвятивши своє професійне життя архітектурі, він став автором проектів численних сучасних споруд, які прикрасили не лише рідну йому Вінницю та Вінниччину, але й інші куточки нашої держави. Став заслуженим архітектором України, академіком.

Невтомна тяга до мандрів, пізнання світу породила в нашого земляка потребу осмислення у слові побаченого, почутого, навіяного романтикою доріг. Так з’явилися перші книги Юрія – мандрівні нотатки. А далі пішла серйозна проза: романи, повісті про сучасне і давно минулі часи, які за обрієм історії.

Нині Ю.Плясовиця видав уже більше десятка книг, він прийнятий спочатку до Національної спілки письменників України.

І ще одна Муза опанувала нашим талановитим земляком, причому, змалку. Він — чудовий і різножанровий живописець, що демонструє відеосупровід цієї програми.

Роман Юрія Плясовиці «Жіноча пастораль Нестора Махна», уривок з якого читає сам автор, до певної міри, автобіографічний. Письменник не лише оповідає про кілька жінок-любовей Великого Анархіста Української Революції, але й вплітає в роман свою долю. Бо сам Юрій народився в Гуляйполі і є далеким родичем Нестора Махна.