Михайло Вдовцов в аудіоформаті

Вдовцов_аудіокнига_обкладинка28 січня 2023 року. На  Ютубі – чергова 20-а програма нашого проекту – сторінки книги письменника МИХАЙЛО ВДОВЦОВА «ЗЕРНО З ТАТОВИХ ЧЕРЕВИКІВ». В циклі «Дитяча читанка». Новели з книги читають студенти Вінницьких коледжу культури і мистецтв та педагогічного коледжу.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА «ВІННИЦЬКУ ЗВУКОВУ КНИГУ НА ЮТУБІ» – НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ СТОРІНКАМИ КРАЩИХ ВІННИЦЬКИХ КНИГ ХІХ-ХХІ СТОЛІТЬ. РЕКОМЕНДУЙТЕ ДРУЗЯМ! НАДСИЛАЙТЕ НАМ СВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ.

https://youtu.be/W3xEID7ZKIs

Про автора книги:

Михайло Леонтійович Вдовцов народився в селі Довжок Ямпільського району 7 березня 1955 року.

Розпочав трудову діяльність в колгоспі імені Фрунзе села Русава. Закінчив педагогічний інститут та лісотехнічний університет. Працював на педагогічній, комсомольській та партійній роботі.

З 1991 – директор художньо-виробничого об’єднання «Бубнівська кераміка». З 2000-го року – заступник керівника виконавчого апарату обласної ради, заступник голови обласної ради в складі виконавчого апарату. З 2002 року – генеральний директор обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс», голова Могилів-Подільської райдержадміністрації.

Депутат Вінницької обласної ради третього, четвертого і шостого скликань, голова постійної комісії з питань культури, духовності та історичної спадщини.

Автор чотирьох книг художньої прози. Член Національної Спілки письменників України та Спілки слов’янських письменників в Україні.

Нині проживає на хуторі «Гайдамацька долина» поблизу Гайдамацького яру в селі Буша Могилів-Подільського району.