Вінницькі письменники в поетичній антології «Залишися Україною»

Залишися Україною_антологія_2022_обкладинкаКиївське видавництво «Дніпро» випустило у світ унікальне видання під назвою «Залишися Україною». Це антологія української поезії: твори українських поетів про Україну, її історію та життя за останніх сто років (1921-20210). Всього в хрестоматії представлена творчість 61 поета, починаючи від М. Вороного, М. Рильського, О. Олеся, Є. Маланюка та закінчуючи поетами сучасними, як зазначається у виданні, – лауреатами рейтингових державних літературних премій України.

Приємно, що у виданні є поезії 5 наших земляків-вінничан: Ганни Чубач, Володимира Забаштанського, Петра Перебийноса, Миколи Луківа та Михайла Каменюка.

Упорядником та автором передмови до книги «Українська поезія від часів Української Народної Республіки до часів сучасної Незалежної України» став відомий поет, голова правління Українського фонду культури імені Бориса Олійника, академік Олександр Бакуменко.

Хрестоматія, безумовно, дуже потрібна педагогам, діячам культури – організаторам масових патріотичних дійств. Книгу можна придбати безпосередньо в столичному видавництві «Дніпро» і отримати її поштою.