Вінницькі письменники побували на Іллінеччині

Image06Книга-історія села Леухи авторки Оляни Одарченко, простої селянки, колгоспниці, яка   заповіла своєму синові Григорієві видати написане нею понад десять років тому. Видавничий дім «Моя Вінниччина»  у авторській редакції, не руйнуючи пахучої народної (не літературної!) мови видали чергову книгу з серії «моя Вінниччина» про традиції людей, які жили і творили історію свого села.

Перша презентація цієї книги відбулася… у Росії! Там уродженець Леухів з російським паспортом і українською душею Юрій Одарченко одягнув вишиванку і з книгою зробив селфі на центральному майдані російської столиці, підкреслюючи цим, що УКРАЇНЕЦЬ! Він і на презентацію у рідні Леухи приїхав у тій самій вишитій сорочці!
Частували у Леухах наприкінці презентації стравами за рецептами винятково з книги Оляни Одарченко.
Свято вдалося на славу! 28 вересня 2019 року сільський будинок культури був переповнений, що в черговий раз підтвердило, як потрібна людям історія їхніх міст і сіл. Перед присутніми виступили й письменники-спілчани: Вадим Вітковський, Валентина Сторожук, Андрій Стебелєв, Зоя Тищенко.

Нагадаємо, що серія книг «Моя Вінниччина» видається за кошти обласного бюджету при підтримці місцевих райдержадміністрацій і рад.

 

Першоджерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/21549-vyishla-cherhova-knyha-vydavnychoho-domu-moia-vinnychchyna-pid-nazvoiu-leukhy-u-moiemu-zhytti