Ваші електронні книги художньої прози

logoКолеги!

Від мого доброго знайомого по колишній співпраці в газеті «Независимость» Кості Ремізовського я отримав пропозицію БЕЗКОШТОВНО розміщувати в світовій мережі на ВИГІДНІЙ для автора основі в магазині електронних версій книг кращі прозові твори знайомих мені письменників. Вважаю, що ми маємо не один десяток книг такого ґатунку, які зацікавлять читачів на різних континентах і будуть ними куплені в магазині, а ви отримаєте і славу, і копійку. Апелюю при цьому до творчості Н.Доляк, В.Гальянової, В.Сторожук, В.Вітковського, М.Рябого, І.Волошенюка (його дружини Галини), Л.Пастушенка (його сина Олеся), В.Тимчука, В.Гарвасюка, М.Крижанівського та інших.

Уважно прочитайте лист від видавця та Ліцензійну угоду. Готовий виступити вашим літ агентом, якщо самі не справитесь. Від вас вимагається лише текст в Ворді і підписання Ліцензійної угоди. Якщо ж з видавцем спілкуватиметеся самотужки, посилайтеся на мій лист до вас, щоб не вийшло якихось утруднень.

Бажаю удачі!

Ваш Михайло Каменюк

Пропозиція редактора:

Шановні колеги!

З метою популяризації творчості українських письменників, пропонуємо вам взаємовигідну співпрацю з видавничим союзом “Андронум” та Мультимедійним видавництвом Стрельбицького щодо видання та продажу електронних книг.

Мультимедійне видавництво Стрельбицького з 2010 року найбільший в Європі видавець електронних книг http://www.strelbooks.com/.

Сьогодні ми видаємо художню прозу абсолютно безкоштовно для авторів, виключні права не забираємо і виплачуємо роялті до 80%.

В нашому портфоліо понад 15 тисяч найменувань книг класиків та сучасних письменників.

Видавничий союз “Андронум” володіє книготорговим ресурсом https://andronum.com/, з продажу книг на якому наші автори отримують 80% роялті. Також ми можемо розміщувати електронні книги на найбільших книготоргових ресурсах світу Amazon.comта GoogleBooks.

Пропонуємо вам приєднатися до видавничого союзу «Андронум», уклавши з нами ліцензійну угоду.

Всі витрати, пов’язані з виконанням агентської угоди та виготовленням і розповсюдженням електронних книжок «Андронум» і видавництво беруть на себе.

Сподіваємось на плідну довготермінову співпрацю.

З повагою,

Віталій Лук’яненко,

Головний редактор