Наші письменники на Чернівеччині

Письменники у Чернівцях_230318Група наших колег-спілчан відвідала днями Чернівецький район, де взяла участь у презентації книги талановитої місцевої авторки Оксани Афанасієвої «Коли плаче біла вовчиця». Подія відбулася в стінах Чернівецької районної державної адміністрації і Чернівецької районної ради. І недаремно! Бо їх керівники Олег Антонюк і Василь Мельничук відгукнулися на пропозицію редакції журналу «Вінницький край» і оголосили в районі творчу толоку по збору коштів на видання в «Бібліотечці журналу «Вінницький край» історичної повісті Оксани Афанасієвої. Ідею підтримали ділові люди району (їхні імена названі в книзі!), і твір знайшов шлях до читача.

Про творчість Оксани Афанасієвої говорили головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, редактор книги Віктор Тимчук, голова Чернівецької райдержадміністрації Олег Антонюк і голова районної ради Василь Мельничук, голова обласної організації НСПУ Михайло Каменюк, начальник відділу освіти Чернівецької РДА Марія Петровська, керівник районної літературно-мистецького об’єднання «Мурафські обрії» Валентина Мількевич, завідуюча Борівською бібліотекою № 2 Катерина Капеліста, наш колега Микола Крижанівський, який постійно проживає неподалік у с. Сліди.

Щасливій авторці дарували квіти і вірші, а також пісні Андрій Мординський, Юлія Дєдова, Катерина Капеліста. А вінничанка Вероніка Остпачук, самодіяльна поетеса і композитор, виконала власні пісні на слова Валентини Мількевич.

Того ж дня творчий вечір молодої письменниці, яка виховує діток у Бабчинцях, відбувся в її рідному селі в приміщенні загальноосвітньої школи, в атмосфері затишній і по-домашньому теплій.

Безперечно, приклад Чернівецької районної влади у підтримці талановитої молоді варто наслідувати й іншим адміністраціям і районним радам Вінниччини, – зазначається у матеріалі, анонсованому на офіційному сайті Вінницької обласної державної адміністрації.

Першоджерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/9580-knyhu-mistsevoi-avtorky-oksany-afanasiievoi-koly-plache-bila-vovchytsia-prezentuvaly-na-malii-batkivshchyni-u-chernivetskomu-raioni