Вадим Вітковський нагороджений медаллю Симона Петлюри

Вітковський_медаль Петлюри_2021За високу професійну майстерність, сприяння розбудові української журналістики та держави, внесок у відновлення історичної правди Конфедерація журналістських організацій України ухвалила  рішення про нагородження заслуженого журналіста України Вадима Вітковського Відзнакою КЖОУ «Симон Петлюра. Журналістика і Державність». Нагороду вручили у Верховній Раді України, під час презентації унікального книжкового проєкту «Моя Вінниччина», сподвижником якого також є Вадим Вітковський.

Симон Петлюра – не містечковий герой. Журналіст, видавець, голова Директорії, Головний Отаман військ УНР. Його діяльність   тісно пов’язана також з Вінницею, де віднедавна Симону Петлюрі споруджено пам’ятник. А вже цього року за підтримка місцевої влади побачила світ унікальна книга «Вінниця – столиця», присвячена 100-річчю Української національно-визвольної революції та 30-річчю відродження Державної Незалежності України. Автори видання – літератори Вадим Вітковський і Микола Рябий, який, на жаль,  пішов у засвіти, розповідають про Вінницю, котра тричі, нехай і тимчасово, ставала столицею УНР, про буремні роки українського державотворення і, звісно ж, про одного з видатних очільників українського руху Симона Петлюру.

За високу професійну майстерність, сприяння розбудові української журналістики та держави, внесок у відновлення історичної правди Конфедерація журналістських організацій України ухвалила  рішення про нагородження заслуженого журналіста України Вадима Вітковського Відзнакою КЖОУ «Симон Петлюра. Журналістика і Державність». Нагороду вручили під час презентації унікального книжкового проєкту «Моя Вінниччина», сподвижником якого також є Вадим Вітковський,  у Верховній Раді України.

Медаль Симона Петлюри «Журналістика і Державність» вручена мені від імені Конфедерації українських журналістів Юрієм Бондаром, професором Національного університету імені Т. Шевченка.