Вадим Вітковський був обраний головою Вінницької обласної організації НСПУ

Виступає новообраний голова подільських письменників В. Вітковський

Виступає новообраний голова подільських письменників В. Вітковський

19 квітня 2018 р. відбулись планові звітно-виборні збори Вінницької обласної організації НСПУ.

На порядок денний зібрання було винесено звіт голови ради обласної організації НСПУ Михайла Каменюка за період його каденції та обрання нового голови обласного осередку НСПУ.

Окрім того, присутніми розглянуто ряд заяв на вступ письменників до обласної організації та вручено головою НСПУ Михайлом Сидоржевським посвідчення новообраним членам обласної організації – Наталці Доляк, Євгену Таранюку, Анастасії Ісько.

«На моїх очах виросло вже 2 покоління нових письменників. І за моїми спостереженнями, кожне нове покоління досягає більшого за попереднє, працює інтенсивніше, якісніше і резонансніше. Адже сучасні молоді письменники Вінниччини отримують престижні премії, такі як «Коронація слова». Окрім того потужні видавництва змагаються за право друкувати твори наших авторів. Зокрема мова йде про Наталю Доляк, яка цьогоріч стала лауреаткою премії М. Коцюбинського. Також, варто зауважити, що нашого земляка Сергія Татчина цього року номіновано на Національну премію імені Тараса Шевченка. До того ж в області діє 10 щорічних літературних премій різного рівня, які також є щаблями для зростання літературних талантів», – зазначив Михайло Каменюк.

Після проведення обговорення члени організації на альтернативній основі обрали своїм головою головного редактора журналу «Вінницький край» Вадима Миколайовича Вітковського, який відтепер очолюватиме обласну організацію НСПУ найближчі 4 роки.

Заступниками голови затверджено Андрія Стебелєва та Ірину Зелененьку. До правління крім голови та його заступників обрано Петра Гордійчука, Василя Кобця, Валентину Сторожук, Анатолія Подолинного, Леоніда Куцого, Михайла Каменюка, Юрія Сегеду; до складу ревізійної комісії Олену Вітенко, Олену Герасименко, Тетяну Яковенко.

Також, враховуючи значний досвід та тривалий термін перебування на посаді голови обласної організації НСПУ Михайла Феодосійовича Каменюка, членами правління організації прийнято одноголосне рішення про присвоєння поету статуса почесного голови обласної організації Національної спілки письменників України.

Першоджерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/10185-obrano-novoho-holovu-oblasnoi-orhanizatsii-natsionalnoi-spilky-pysmennykiv-ukrainy