У Зозові відкрито музей «двох поетів»

Господар свого музею письменник Володимир Рабенчук  з директором школи Ольгою Побережець оглядають експонати. (1337) Сільський Голова О. Мельничук (крайній зліва), В. Рабенчук (в центрі дитячого гурту) і директор школи О. Побережець з майбутніми екскурсоводами музею «Двох поетів»

Сільський Голова О. Мельничук (крайній зліва), В. Рабенчук (в центрі дитячого гурту) і директор школи О. Побережець з майбутніми екскурсоводами музею «Двох поетів»

Саме так: у Зозівській середній загальноосвітній школі Липовецького району щойно відкрито  Музей «Двох поетів» – класиків сучасної української літератури  Володимира Рабенчука й Олекси Шеренгового, які з 2002 року є почесними громадянами цього села. В урочистій події взяв участь увесь колектив школи: на літературно-мистецькому концерті вшанували 75-річчя від дня народження прозаїка, поета і кінодраматурга О. Шеренгового  декламацією його творів та оновленою виставкою книг. У самому літературному музеї на його відкритті виступив голова Зозівської сільської ради Олександр Борисович Мельничук – за його активної підтримки тут виготовлені стенди, засклені вітрини, придбано книжкові шафи й інші меблі, що дозволило літературному музею розпочати своє активне життя. Директор Зозівської ЗОШ Ольга Володимирівна Побережець щиро подякувала усім, хто причетний до створення музею, висловивши впевненість, що експозиція літературного музею, яка  сьогодні нараховує десятки рідкісних фотографій, що відображають життєвий і творчий шлях  письменників-земляків, рідкісні книги й меморіальні речі, ще поповниться новими експонатами і в майбутньому матиме інший дизайн. Але, за її словами, зроблено крок до найголовнішого – до утвердження рідного Слова.  І музей відомих майстрів «живих цікавих книг про людське життя» Володимира Рабенчука й Олекси Шеренгового стане у Зозові ще одним храмом українського духу.