В Тиврові пам’ятають письменника Василя Рудого

51148749_344049076190755_974665668739727360_n24 січня 2019 року у Тиврівському ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки у галузі освіти вшановували пам’ять письменника і громадського діяча Василя Рудого. В цей день йому б мало виповнитись 80 років.

Василь Рудий – автор десятків книг, багатьох журналістських доробків, він був майстром архівної справи і питливим краєзнавцем, а найголовніше – справжнім патріотом України. За дослідження Голодомору на Поділлі, складання мартирологів, видання книг з цієї проблематики він був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеню. Понад десять років немає з нами Василя Рудого, але його досі згадують вдячні земляки.

На вечері пам’яті шанованого земляка колеги ділились спогадами, звучали його вірші і уривки з прозаїчних творів. Присутні прийшли думки, що на часі є створення районної громадської премії імені Василя Рудого, яка б мала вручатись подвижникам у перевтіленні на краще рідного краю.

Представники творчої інтелігенції Вінницької області, серед яких були і письменники – Жанна Дмитренко, Людмила Коротинська, Андрій Стебелєв, оглянули виставку творів Василя Рудого, яку спільними зусиллями підготували районна бібліотека, місцеві музей і архів, схвально оцінили меморіальні композиції, підготовлені учнями Тиврівського ліцею та Жахнівської школи.