Творчий вечір Ірини Зелененької

Зеленеька_афішка_28022328 лютого о 19:00 в культурному просторі ПІЧ відбудеться літературний вечір – читання та розмова за участі вінницької письменниці, літературознавиці Ірини Зелененької.  Як і чому маленька жінка пише вірші про війну чи, радше, про героїв? Із вірою в нашу велику перемогу. Що дає їй сили? Любов.

Іри́на Зелене́нька — письменниця, літературознавиця, кандидат філологічних наук, викладає у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Авторка п’яти книг лірики: «Я тим нічого не вигадую», «Уявіть собі музику», «Відкриття модрин», «Трохи поля на щастя», «Васи́льки». Твори вміщені в багатьох колективних виданнях в Україні та за її межами. Серед відзнак за наукову та мистецьку працю – і всеукраїнські, і  міжнародні.

Організатор вечора – Мистецьке об’єднання «ПЛАЙ».

Подія відбувається в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. За підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Де: Культурний прострі ПІЧ, вул. Сковороди, 25

Коли: 28 лютого, о 19:00