Серія «Бібліотека літератури Вінниччини» має гідне поповнення

Рабенчук_Громові дерева_2019_обкладинкаЗа сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної ради у серії «Бібліотека літератури Вінниччини» розпочато видання вибраних творів у двох томах українського поета, прозаїка та кінодраматурга Володимира Рабенчука.

Перший том «Громові дерева», до якого увійшли кращі поетичні твори двох століть автора (1965-2018, 484 с., з іл. – В.: Консоль, 2018), а також дитячі вірші із понад десятка його книг для малечі, уже вийшов друком і надійшов до бібліотек області. До книги написав передмову один з кращих сучасних українських поетів-ліриків – Шевченківський лауреат Анатолій Кичинський. Кожен з розділів «Громових дерев» проілюстровано світлинами із архівів автора, і вони посилюють зміст не тільки окремих творів, а й несуть до читачів і літературознавчу інформацію, яка може бути корисною й науковцям.

До другого тому вибраних творів письменника під назвою «Поглянути сонечку в очі», поданому на розгляд видавничої ради, увійшли його новели, оповідання, повісті та прозові казки для дітей і дорослих. Одна із повістей – «Тінь перста вказівного» – в окремому розділі вміщена українською, російською та англійською мовою. Переклад зазначеного твору англійською, зокрема, здійснила одна із кафедр художнього перекладу у Львові…