Руку дружби, Донецьк!

Управління культури і туризму Вінницької ОДА

Вінницька організація

 Національної спілки письменників України

Асоціація бібліотек Вінниччини

Клуб творчої інтелігенції Вінниччини

«INTERMEZZO»

Прес-реліз

РУКУ ДРУЖБИ, ДОНЕЦЬК!

Чергове засідання Клубу творчої інтелігенції Вінниччини «ІNTERMEZZО» цього разу стане виїзним.

Воно відбудеться 13 лютого о 15:00 в актовій залі Донецького університету (м. Вінниця, вул. 600-річчя, приміщення заводу «Кристал») в рамках шефства над цим вузом, ініційованого Вінницькою організацією Національної спілки письменників України.

В цей день у вузі відбудеться посвята у студенти першокурсників. Вона дещо запізніла у зв’язку з вимушеним переїздом університету до нашого міста, але не менш радісна для  винуватців торжества.

Клуб «Інтермецо» пропонує і цього разу цікаву та змістовну програму своїм гостям. Переважно ними стануть господарі «майданчика» – студенти та викладачі Донецького університету, який активно входить в громадсько-суспільне життя нашого краю.

В зустрічі, яку вестиме модератор Клубу, письменник і журналіст, заслужений працівник культури України, голова Вінницької письменницької організації Михайло Каменюк, візьмуть участь народний депутат України, відомий політик і науковець, професор Григорій Заболотний, начальник управління культури і туризму Вінницької облдержадміністрації Марія Скрипник, президент Асоціації бібліотек Вінниччини Наталя Морозова.

Змістовною і цікавою буде художня частина засідання Клубу –  своєрідний подарунок студентам з нагоди наступного Дня Валентина.

В авторському виконанні прозвучить лірика служителів муз: Івана Шолохова, сторінки майбутньої книги «До и после счастья», Анатолія Мартинюка, футуристично-символістські шкіци з книги «Мелодія для нот Анни» та інше; Людмили Любацької, сторінки майбутньої книги «Кровообіг; а також доробки з нової збірки «Монгольфьеры» лауреата поетичного фестивалю ім. Н. Хаткіної у Донецьку в 2010 р. – вінницького поета Леоніда Борозєнцева.

Власну пісенну лірику з циклу «Повертайтесь, лебеді, в Україну» подарує слухачам поетеса, композитор і виконавець Зоя Красуляк, а відомий бард Андрій Сенченко виконає власні твори з нового альбому «Пісні для фронту».

Розмаїттям талантів багате Вінницьке училище культури і мистецтв імені М. Леонтовича. Окремі з них виступлять у концерті для донеччан. А очолить цей мистецький «десант» директор училища, заслужений артист України, відомий композитор і співак Станіслав Городинський, учасник і призер багатьох фестивалів. Зірка української естради співатиме для молоді і всіх гостей третього засідання Клубу.

Прес-служба ВО НСПУ,  контактний тел.: 0975021274