Письменники-спілчани назбирали «Кришталевих вишень»

DSC_0068Оголошені лауреати літературно-мистецької премії Поділля «Кришталева вишня» в галузі літератури за минулий, 2016 рік. На зборах Вінницької обласної письменницької організації 31 жовтня 2017 року Олексій Гаврилов, голова Вінницького обласного осередку Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина», яка є одним зі спонсорів премії, вручив дипломи та грошові сертифікати лауреатам.

Ними стали:

Катерина Девдера за книгу поезій «Літери і стихії» (2015);

Юрій Юрчак за книгу поезій «Симетрія слова» (2015);

Микола Крижанівський за подвижницьку діяльність у царині літератури і книгу «Третя куля, Або Остап Гоголь полковник Могилівський» (2015).

До відома, в царині народної творчості та декоративно-прикладного мистецтва лауреатами «Кришталевої вишні» стали:

Ніколаєва Вікторія Володимирівна – майстриня гончарного мистецтва з Вінниці;

Волинець Алла Анатоліївна – художній керівник Теплицького районного будинку культури, майстер художнього читання;

Грудін Віктор Аронович – композитор-аранжувальник, керівник зразкового аматорського оркестру народних інструментів «Барвінок» Гонтівського сільського будинку культури Чернівецького району.

Премія «Кришталева вишня» існує з 1995 р. Засновники: Обласний центр естетичного виховання та організації дозвілля молоді, благодійний фонд «Музична парасолька», Вінницька обласна організація НСПУ та ін. В царині літератури вручаються премії зазвичай молодим авторам Вінниччини за найкращі книги року. Дипломи і грошові винагороди лауреати отримують за повідомленням журі.

DSC_0069

Юрій Юрчак

Микола Крижанівський та Юрій Юрчак