Презентація книги Петра Скорука про Вінницю

Мер Моргунов з подружжям Скоруків

Мер Моргунов з подружжям Скоруків

Мер Вінниці Сергій Моргунов повідомив у соціальних мережах: «Надзвичайно радію знайомству з талановитими людьми, які популяризують Вінницю. Побував на презентації книг вінницького автора Петра Скорука, члена Національної спілки журналістів України, лауреата Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського.

Скорук_Моргунов_презентація_2022_2Петро Михайлович разом зі своєю дружиною Поліною упорядкував п’ятитомну працю про Вінницю «Мартирологія міста над Бугом». Вона містить спогади відомих вінничан, історії та вірші про місто, тематичні фотознімки.

Думаю, п’ятитомник стане гарним поповненням фондів наших читалень. Тим більше саме на таку літературу зріс попит, кажуть працівники бібліотек. Особливо цікавляться історією міста нові мешканці нашої громади.

Сьогодні ми захищаємо не тільки свою територіальну цілісність, але і наш культурний код. Як би росіяни сторіччями не намагались знищити нашу історію і літературу – українське слово вижило і розвивається, повертаємо собі й історичну правду. Це все завдяки стійкості та наполегливості українців різних поколінь, і приклад Петра Скорука – тому підтвердження. До речі, письменник вже готує до друку шостий том про Вінницю. Збереження нашої спадщини – важлива місія».