Пам’яті поета Леоніда Завальнюка

72316977_532804067494627_7020767959693918208_n15 жовтня 2019 року Видавничий Дім «Моя Вінниччина» спільно з літературно-мистецьким клубом «Інтермецо» розпочав проведення публічних вечорів-портретів видатних земляків: митців та письменників, діячів науки, які з різних причин маловідомі сучасникам або й незаслужено забуті ними. Про це сказав директор ВОКУ «Моя Вінниччина», голова Вінницької обласної письменницької організації Вадим Вітковський, відкриваючи вечір пам’яті земляка, видатного поета і художника Леоніда Завальнюка, який написав безліч текстів пісень, що стали знаменитими в СРСР, музику до них створили найвідоміші композитори, а виконували усі естрадні зірки країни.

Вечір пройшов в приміщенні Вінницького обласного художнього музею, де відкрилася виставка картин, написаних Л. Завальнюком та збережених його рідною сестрою, відомим вінницьким лікарем Зінаїдою Завальнюк. Експозицію вдало супроводжують відтворені на листівках поезії Л. Завальнюка.

Бажаючих сказати слово про великого й незабутнього поета на вечорі виявилося чимало: це письменники Михайло Каменюк і Жанна Дмитренко, поет-краєзнавець Петро Скорук та інші, співали пісні на слова Л. Завальнюка Тетяна Скоморовська та Галина Волошенюк. Квіти і слова вдячності від присутніх були адресовані сестрі поета Зінаїді Завальнюк, яка піклується про збереження та популяризацію творчості знаменитого брата. На останок усі присутні отримали в подарунок від Зінаїди Андріївни збірку поезій Леоніда Завальнюка, – повідомляється на сторінці Видавничого Дому «Моя Вінниччина» у соцмережі Фейсбук.