Олексій Бойко – лауреат Премії С. Руданського за 2015 рік

 

Олексій Бойко22 грудня 2015 р. лауреатом Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського оголошено письменника-гумориста з Калинівського району Вінницької області Олексія Бойко.

Дипломантом премії імені Степана Руданського 2015 року було названо колектив авторів книги «І знов я живий світ оглядую» на чолі з Раїсою Павленко, генеральним директором Національної наукової медичної бібліотеки України.

Цьогоріч в конкурсі взяли участь 10 номінантів із Києва, Вінниці, Дніпропетровська, Рівненщини, Чернігівщини та інших міст. У 2005 році премія набула статусу державної, і з тих пір її лауреатами та дипломантами стали понад 30 письменників і науковців з різних куточків України.

Тріумф Олесія Бойка дещо закономірний. Це його, досвідченого автора, жнива! У 2015 році вийшла друком нова книга «Танці в кропиві», яка здобула премію. Цього року його було прийнято до лав Національної спілки письменників України. Але свята для Олексія Бойка триватимуть й наступного року. В день народження С. Руданського 6 січня у Калинівському районі, на малій батьківщині славетного письменника-земляка, відбудеться вручення премії новому лауреатові, а вже 18 лютого у Олексія Бойка ювілей – йому виповнюється 80 років!

Більш докладна інформація:

http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/Doc%D0%94%D0%95%D0%9F%D0%86A5FE5J