Нові книги від Видавничого Дому «Моя Вінниччина»

Болюх Борис_Служити людям_обкладинка_20221 вересня. У нас цього дня були цікаві гості. Першим приніс свою книгу з дарчим надписом світило вінницької хірургії БОРИС АФАНАСІЙОВИЧ БОЛЮХ, наш шановний автор. Нарешті він має на руках свою красуню-книгу «СЛУЖИТИ ЛЮДЯМ.СПОГАДИ ХІРУРГА-ОНКОЛОГА», яка вийшла випуском 2 в нашій серії «ТВОЇ ЛЮДИ, ВІННИЧЧИНО». Борис Афанасійович певен, що книга його, крім просвітницької, несе цінну професійну інформацію для колег-хірургів.

Завітав до нас і поет-пісняр АРТУР СІЛІН, людина цікавої і непересічної долі. Подарував свою першу збірку «МОЄ СОЛОВ’ЇНЕ ПОДІЛЛЯ». Це його “книжковий дебют», хоча вірші  Артур Дмитрович пише давно, він став автором багатьох пісенних текстів на музику незабутнього Ральфа Мархлевського, з яким дружив багато років. З тих пір, як Мархлевського не стало, наш гість шукає композитора, з яким хоче співпрацювати.

Артур Силін – дитина війни, він – син першого повоєнного міського голови Вінниці Дмитра Макаровича Силіна (1945-46), отож, має безліч цікавих спогадів про своє вінницьке повоєнне покоління, свою юність. Писав спершу виключно російською, а далі бездоганно оволодів  українською мовою. Поезіям Артура Силіна притаманні  бездоганна техніка віршування, глибока ліричність, тонкий іронізм. Про останнє свідчить ця його посвята-мініатюра, яку в нашій творчій команді сприйняли на ура:

Сілін_Моє соловіне Поділля_обкладинка_2022ВЕЧЕРНЕМУ КВАРТАЛУ

Кличко имеете вы право не любить,

Но шутки про него ужасно надоели.

Попробовали бы так с Тайсоном шутить –

То вас давно бы все попы отпели.

Михайло КАМЕНЮК, редактор Видавничого Дому