Книги Анатолія Жучинського

Жучинський_обкладинки книжокВИДАВНИЧИЙ ДІМ «МОЯ ВІННИЧЧИНА» інформує:

28 червня 2022 року у Вінниці, в офісі редакції газети «33 канал» відбулася презентація збірки поезій  «Про життя, любов і зраду» відомого українського журналіста, головного редактора газети «33 канал» АНАТОЛІЯ ЖУЧИНСЬКОГО. Ця книга вийшла за рахунок обласного бюджету в програмі підтримки місцевого книговидання.

Голова Вінницької крайової організації Спілки слов’янських письменників України ЛЮДМИЛА ЛЮБАЦЬКА вручила АНАТОЛІЮ ЖУЧИНСЬКОМУ квиток члена Спілки, а також перший випуск українсько-німецького літературного альманаху «Слов’янське небо», запевнивши поета, що в наступному випуску альманаху планується публікація добірки його поезій.

Слово про творчість та громадську діяльність АНАТОЛІЯ ЖУЧИНСЬКОГО сказали начальник департаменту інформполітики та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації СВІТЛАНА ВАСИЛЮК, директор Видавничого Дому «Моя Вінниччина», голова Вінницької облорганізації НСПУ ВАДИМ ВІТКОВСЬКИЙ, Почесний голова облорганізації НСПУ, автор передмови до презентованої книги МИХАЙЛО КАМЕНЮК.

Відбувся жвавий обмін думками про роль літератури, книги в умовах сучасних цивілізаційних зрушень. АНАТОЛІЙ ЖУЧИНСЬКИЙ прочитав свої поезії, проспівав низку своїх пісень, адже окрім усього він – відомий бард.
Вітковський: Давно не бачивши Анатолія, якого знаю зо 30 років, я думав, що він став успішним медіабізнесменом та й усе, а вчора я побачив товариша по перу, того самого Толю, знайомого мені здавна,тихого, не крикливого, самозаглибленого у себе і у своє, тонкого лірика, який зберіг оту дадену мамою людськість і щирість, що вдається не кожному…

 

28062022