Іван Волошенюк презентував нову книжку

 

Іван Волошенюк

14 лютого вінницький письменник Іван Волошенюк презентував у музеї Михайла Коцюбинського свою нову книжку «Від трави і солов’їв». Вона побачила світ у вінницькому видавництві «Консоль». 

Наклад – тисяча примірників. До нової книги Івана Волошенюка увійшли пейзажні замальовки, сюжетні новели, спогади. За жанром, це проза у поезії. Естетична потреба у такій літературі сьогодні існує, водночас в Україні залишилося небагато авторів, які працюють у цьому жанрі. Відзначив на презентації книги професор і публіцист Анатолій Подолинний. Нова книга стане гарним помічником шкільним вчителям при написанні диктантів на уроках української мови.

Голова обласної організації Національної спілки письменників України Петро Гордійчук сказав на презентації: «Книга «Від трави і солов’їв» окреслює історію ходіння журналіста й письменника від природи в народ і повернення до природи. Люди давали йому наснагу творити, а трави і звірі – наснагу жити. У Волошенюка ця любов двоєдина.

Вагоме слово про книгу мовив професор філології «і доктор поезії» Анатолій Мусійович Подолинний. Про чоловіка батька і дідуся говорили дружина письменника Галина Леонтіївна, доньки й онучка. Поетеси Олена Вітенко й Тетяна Яковенко вітали автора з виходом книги від імені об’єднання «Велика рідня».