Життєпис кожної людини – частка портрету держави

Каменюк_Сяйво віриВ Жмеринському культурно-розважальному комплексі «Ермітаж» з великим успіхом пройшла презентація нової публіцистичної книги Михайла Каменюка «Сяйво Віри. Портрет простої, але воістину глибоко державної людини в інтер’єрі епохи» – про жмеринчанина М. Д. Левченка, колишнього голову Слободо-Межирівської сільради, а згодом одного з керівників Жмеринської райспоживспілки, який і зараз в свої ювілейні 70 очолює невеличкий зразковий колектив сфери торгового обслуговування населення, упродовж багатьох років є незмінним депутатом міської ради.

Книга викликала великий інтерес у громадськості району, на презентацію з’їхалися гості з Києва, Хмельницького, Вінниці, були присутніми керівники міста, працівники освіти, торгівлі, молодь.

Михайло Каменюк вважає, що нині настав час справжнього буму книжкової документалістики, що великий виховний заряд несуть життєписи окремих людей, особливо ветеранів праці. І власним прикладом закликає своїх колег-письменників брати участь у цій важливій роботі.