Жмеринський американець презентував книгу

Вадим Вітковський та Уолтер Орр Скот

Вадим Вітковський та Уолтер Орр Скот

У вівторок, 19 грудня, у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція щодо презентації книги Уолтера Орра Скотта «Історія одного солдата». Участь у прес-конференції взяли безпосередньо автор книги Уолтер Орр Скотт та редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський.

В ході зустрічі автор розповів про зміст книги та історію її написання.

По завершенню спілкування з пресою у  відділі економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулась офіційна презентація книги автора «Історія одного солдата».

Автора влучно характеризують як «американця за паспортом і українця душею». Уолтер Скотт це письменник, член Жмеринського літературного товариства та волонтер. Його двомовна англо-українська збірка оповідань і поезій привернула увагу багатьох людей. Нова двомовна (англо-українська) книга містить калейдоскоп історій реальних людей, почутих і осмислених автором, а також низку поезій, на які автора надихнули глибокі роздуми й сильні почуття.

За патріотичність Уолтеру Скотту вінницькі волонтери Андрій Сірак і Тетяна Власюк вручили відзнаку «Волонтер України».

Першоджерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/7704-amerykanets-za-pasportom-i-ukrainets-dusheiu-prezentuvav-u-vinnytsi-svoiu-nezvychainu-knyhu