Як і кому смакує «Московська ікра»

Рабенчук в школі_Про це свідчать відгуки на книгу Володимира Рабенчука і Леоніда Куцого, що «тестує» суспільство на інфікованість рабством.

Гідну сатиричну відсіч ворогу дають своїми дотепними добірками, вміщеними у «Московській ікрі»  поряд з творами Руданського («Гукни, гукни ж, Україно!») сатирики-гумористи Леонід Куций («Москіти і москвіти»), Анатолій Бортняк («Горить Москва»), Олексій Бойко («Де ти, діду, бачиш Новоросію?»), Микола Пасічник («Хто ж підманув нашу Галю?»), Олександр Височанський («Пруть кацапи із тайги»), Віктор Цимбал («Вона жива, а на хрестах – онуки»),  Володимир Рабенчук («З Русі в Китай Росію пересунув»). Великий резонанс у суспільстві викликали недавні презентації згаданої книги у навчальних закладах та бібліотеках Вінниці, Липовця, Калинівки, Хомутинець, Кордилівки…

Рабенчук і МудрикНа світлинах: Володимир Рабенчук під час презентації «Московської ікри» у Липовецькій районній бібліотеці для дітей. Та у засніжених Хомутинцях…На знімку: цьогорічний лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. Степана Руданського Світлана Мудрик та лауреат цієї ж премії 1993 року поет і прозаїк Володимир Рабенчук, відзначений високою нагородою як автор першого в незалежній Україні документального фільму про С. Руданського «Смерті першої не пригадую», знятого на кіностудії «Укртелефільм» у 1991-1992 роках.

Олександр Роговий, почесний краєзнавець України