Вийшла друком книга Валентини Сторожук «Живучка»

Сторожук_Живучка_презентація_250122Наша колежанка Валентина Сторожук поділилася новиною у соціальних мережах: «Друзі, нарешті я взяла її до рук, свою п’ятнадцяту книгу, а поетичну – дев’яту! Вона дуже сонячна! Просто мій старенький гаджет уже не передає тих відтінків.)))

Дякую усім, хто допомагав і підтримував:

креативному колезі Андрію Стебелєву – за круті верстку і дизайн; неймовірній приятельці-художниці Валентині Матієнко – за картину на обкладинці; письменниці й науковиці Оксані Шалак – за теплу післямову; ще одній приятельці, Любові Загородній – за редагування (бо люди, які працюють із чужими текстами, у своїх не бачать огріхів!), друкарня-видавництво ТВОРИ і персонально директорці Ірині Бабій – за якісний та оперативний друк!!!

Світлана Луцкова, Ірина Мироненко, Оксана Лозова і Галина Груць, спасибі за те, що додавали мені снаги! Ганна Осадко, Надія Подкопаєва, Галина Рибачук-Прач, для вас теж віршовані посвяти.

Окрема вдячність моїм колегам і родині!»

А вже 25 січня 2022 р. у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація цієї книги. Підтримати авторку прийшли колеги: Лариса Сичко, Галина Рибачук-Прач, Валентина Матієнко.