Вулична бібліотека поповнилася книгами вінницьких письменників

С. М. Василюк з книгами вінницьких авторів

С. М. Василюк з книгами вінницьких авторів

«Вулична бібліотека» на вулиці Волошковій у Вінниці поповнилася новими книгами місцевих авторів, виданих за кошти обласного бюджету. Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА Світлана Василюк передала книги місцевих авторів, виданих за кошти обласного бюджету, та журнали «Вінницький край» до фонду “вуличної бібліотеки”. Загалом бібліотека поповнилась на близько 60 видань. Серед книг: твори, поезія, історичні описи, художні альбоми, збірки творів, дитяча література, тощо.
Нагадаємо, що 23 квітня за ініціативи депутатів Вінницької обласної Ради Алли Власенко та Дмитра Чаленка на вулиці Волошковій відкрили «вуличну бібліотеку». «Вулична бібліотека» – це велика шафа, де кожний може взяти ту книгу, яка йому до вподоби, а потім повернути її. Такий варіант обміну книгами є досить популярним у Європі. В Україні теж його наслідують. «Вулична бібліотека» працює щоденно з 8:00 до 20:00, книги є на будь-який смак та вік.

Останніми роками завдяки обласній програмі з підтримки видання книг місцевих авторів за бюджетний кошт, вийшли друком збірки наших колег: поезія Анатолія Звірика, Василя Кобця, Михайла Каменюка, Дмитра Пічкура, Тетяни Яковенко, Тетяни Коноваленко, Юрія Боярунця, Сергія Татчина, Олександри Бурбело, Юрія Юрчака, проза Михайла Вдовцова, Івана Волошенюка, Леоніда Пастушенка, Анатолія Загрійчука, Віктора Тимчука, Володимира Рабенчука, Миколи Рябого, Наталки Доляк, Никанора Дубицького, Валентини Сторожук, сатира і гумор Василя Коряка, Олексія Бойка, Вадима Вітковського, Леоніда Куцого, література для дітей Олени Вітенко, Олександра Височанського, Василя Шевчука, науково-популярні дослідження Анатолія Подолинного, Миколи Крижанівського, Ніни Гнатюк та Ірини Зелененької та ін.