Віра Ваганова та Анатолій Мартинюк в клубі «INTERMEZZO»

Третє в цьому році засідання Клубу творчої інтелігенції Вінниччини “INTERMEZZO» пройшло 6 березня в філії Вінницької обласної бібліотеки ім. Тімірязєва по вул. Соборна, 72 у формі поетичного спектаклю. Його автори і герої поети Віра Ваганова та Анатолій Мартинюк у своєрідному творчому дуеті представляли свою нову лірику, пісні, відеокліпи. Тема чистої любові, буремної душі, прекрасних поривань в сучасних стильових трактуваннях була дуже доречною не тільки напередодні свята 8 Березня, але й численних заходів в області з нагоди 201-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка. Це відзначили  слухачі, відвідувачі засідань Клубу, яких стає усе більше.

Привернув увагу банер – постійна візитка свята. На ньому написи його відтепер постійних господарів:  Національна спілка письменників України та Асоціація бібліотек Вінниччини.

– Нам дорікали гості нашого Клубу, що на попередніх засіданнях в приміщенні обласного художнього музею усім не вистачало місць, – прокоментував подію голова Вінницької письменницької організації Михайло Каменюк. – Зауважували це і журналісти. Тому тепер засідання, де передбачається наплив публіки, проводитимемо тут, у Тімірязєвці. Це буде наш базовий «майданчик».

– Ми тільки раді таким парнерам, як Клуб «INTERMEZZO», – каже Президент Асоціації бібліотек Вінниччини, директор Вінницької обласної наукової універсальної бібліотеки ім.Тімірязєва Наталія Морозова. – Увага і повага до української книги, творчості земляків зростає, ми це відчуваємо у своїй роботі. Будемо практикувати і виїзні засідання Клубу разом з письменниками у районних, сільських, шкільних бібліотеках.

 

Звіт про подію на сайті Вінницької обласної державної адміністрації:

http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/Doc%D0%94%D0%95%D0%9F%D0%909UCH3M