Вінницькі письменники серед тих, хто у 2017 році робив світ кращим, добрішим та яскравішим

Тетяна Яковенко

Тетяна Яковенко

Електронний портал Вінницької міської ради «Моя Вінниця» зробив медіа та соцмереживий зріз, назвавши, на своє уподобання вінничан, які у 2017 році робили світ кращим, добрішим та яскравішим. Серед десятків імен є й вінницькі письменник. Отже, на сайті зазначено:

Олександра Бурбело. Вірші юної поетеси, яка померла від невиліковної хвороби у 15 років,  включено Міністерством освіти  до навчальної програми з української літератури 5-9 класів.  Вона ж встигла потримати в руках лише одну свою видану книжку з сімох написаних.

Мирослава Слободянюк. Організатор благодійних заходів для підтримки молоді, хворої  ДЦП.

Юрій Прокопенко. Член громадської організації «Гармонія» зробив першу в Україні карту громадських вбиралень для людей з інвалідністю.  Тепер весь список громадських вбиралень, які пристосовані для людей з інвалідністю,  можна побачити на карті ГО або ж у спеціальному додатку.

Віктор Рибачук. Став кращим українським кіносценаристом на  «Коронації слова».

В Україні є дві головні літературні премії – премія  ім. Конрада  і “Книга року” від BBC. І обидві ці премії цьогоріч отримала  письменниця  Катерина Калитко  за книгу  “Земля загублених або маленькі страшні казки”.

Тетяна Яковенко. Відома поетеса видала  книгу “Осанна Господу, Осанна”, унікальні свого роду  “Переспіви Святого Письма” у  віршованій формі.

 

Першоджерело: http://www.myvin.com.ua/ua/news/events/53193.html