Вінничани на літературно-мистецькому конкурсі ім. Вс. Нестайка в Бердичеві 

51263715_937030563166988_7420572489454977024_n2 лютого 2019 року в м. Бердичеві Житомирської області відбувся I-й Відкритий літературно-мистецький конкурс імені Всеволода Нестайка. Переможців і гостей свята привітали голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський, голова Житомирської обласної організації НСПУ Світлана Штатська (Світлана Гресь), керівництво Бердичівщини, депутат обласної ради Ігор Романський, члени ЖОО НСПУ та інші. Метою заходу є популяризація та збереження творчості письменника родом із Бердичева, вшанування його пам’яті та заохочення авторів до представлення власної творчості, зокрема, прозових творів малої форми. Загалом номінації охопили поетичну, прозову, пісенну творчість для дітей і дорослих, видання книг тощо.

Конкурсантами стали не тільки жителі 14 областей України, а також митці з Молдови, Італії, Іспанії, Латвії. Загалом, 65 учасників подали авторські роботи на оцінку конкурсному журі. Це були як досвідчені літератори, так і сміливі аматори різного віку.

Засновники та організатори конкурсу ім. Вс. Нестайка привітали конкурсантів, висловили надію, що конкурс матиме продовження і свої традиції, подякували співорганізаторам та владі за підтримку. Зокрема, доклав чималих зусиль в організації проведення конкурсу місцевий письменник і громадський діяч Валерій Хмелівський.

Голова райдержадміністрації Петро Яригін та голова районної ради Софія Томашевська привітали гостей на Бердичівській землі, побажали усім творчого натхнення і неймовірного злету, гарно провести захід.

Відбулася приємна процедура нагородження. Учасників заходу вітав музичними творами військовий духовий оркестр 26-ї артилерійської бригади, а також свої композиції виконали артисти районного Центру культури і дозвілля, відомий Бердичівський композитор і поет Олесь Коляда, поетичні рядки присутнім дарував Михайло Пасічник.

Наша Вінниччина була гідно представлена на конкурсі 11-ма учасниками, нагородженими дипломами різних ступенів та номінацій. Серед них дипломи І ступеня вибороли наші колеги-спілчани Крупка (м. Вінниця) і Юрій Хмелевський (м. Тульчин).