Відзнаки у річницю народження Великого Кобзаря

28660339_2073570362653193_785525144987170469_n7 березня 2018 р. вінничани зібрались біля пам’ятника Шевченкові, щоб відзначити 204-у річницю з дня народження поета.

Під час урочистостей були відзначені нагородами жителі Вінниччини, які зробили внесок у збереження і розвиток української мови, вивчення і популяризацію творчості Кобзаря.

Група письменників, а саме Валентина Гальянова, Петро Гордійчук, Андрій Стебелєв та Дмитро Штофель отримали почесні грамоти Вінницької облдержадміністрації та обласної ради «за особистий внесок у збереження і розвиток української мови, вивчення і популяризацію творчості Великого Кобзаря та з нагоди 204-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка».

Разом з ними почесні грамоти також отримали учениця 11-го класу Гайсинської школи №3 Марина Драчук, яка стала переможницею конкурсу читців “Кобзар і Україна”, Юрій Дяченко – заслужений майстер народної творчості України, який виготовив серію різьблених робіт за творами Т. Шевченка. Художник Володимир Купчишин був відзначений за серію живописних робіт за творами Кобзаря, а учень 5-го класу Теплицької ЗОШ №1 Максим Нежура – за перемогу в обласному конкурсі та участь у фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. Відзначили також викладача Тульчинського училища культури Любов Прилипко, яка очолює народний аматорський театральний колектив «Маленький театр» – колектив торік отримав гран-прі за інсценізацію твору Шевченка «Три ворони» на обласному конкурсі читців «Кобзар і Україна».