Творча зустріч з Аллою Гавришко-Бабічевою

Гавришко_Тімірязєвка_28012028 січня 2020 р. у Вінницькій ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулася година поезії з Аллою Гавришко-Бабічевою у рамках проєкту «У поезії живе людина».
Алла Гавришко-Бабічева, письменниця з Тульчина, член НСПУ, обласного об’єднання “Автограф”, керівник гурту «Зимова вишня», студенської студії «Сузір’я» при Тульчинському технікумі ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету.
Під час зустрічі слухачі Вінницької академії неперервної освіти мали змогу подивитися коротке відео про поетесу (яке ви також можете переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=SGo7dMbFOJU) та насолодитися віршами із збірників«У трояндових росах», «І цвіт, і попіл…» у авторському виконанні. Також присутні більш детально дізналися про захоплення майстринею живописом, моделюванням і пошивом верхнього одягу з натуральної сировини, арт-дизайном, бісероплетінням, вишивкою, в’язанням квітникарством.
Наприкінці зустрічі охочі придбали книги Алли Гавришко-Бабічевою та зробили спільне фото, – повідомляється на сторінці ВОУНБ ім. Тімірязєва у соцмережі Фейсбук.

 

Вінницькі письменники стали лауреатами премії ім. Я. Гальчевського за 2019 рік