Творча зустріч Руслани Мельничук зі студентами

Мельничук Руслана_260220Поезія… Таке коротке і змістовне слово! Вона і втішить, і пригорне, і приголубить. Поетичне слово здатне проникати в таємниці людської душі, закликати людину мислити образами та допомагати спілкуванню.
Магія і краса поетичного слова, любов до ліричних мелодій, мудрих думок об’єднали серця всіх, хто прийшов сьогодні, 26 лютого, до ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва на годину поезії в рамках проєкту «У поезії живе людина».
Мельничук Руслана_260220_2На творчу зустріч з вінницькою письменницею Русланою Мельничук, членом НСПУ, володаркою літературно-мистецьких премій та лауреаткою щорічних всеукраїнських конкурсів на презентацію її книги «Кармічна любов» завітали студенти Вінницького технічного коледжу. Учасники поетичного салону «Вічна тема кохання», що діє при коледжі, представили для своєї талановитої землячки та всіх присутніх літературну композицію, під час якої звучали вірші поетеси та інших відомих українських і зарубіжних авторів. Окрасою заходу була мелодія кохання, яка звучала мовою скрипки та гітари, – йдеться в повідомленні на сторінці ВОУНБ ім. К. Тімірязєва у соцмережі Фейсбук.