«Третя куля…» Миколи Крижанівського

Крижанівський_афішка_120516Таку назву має чергова книга письменника. 12 травня у прес-центрі Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, журнал «Вінницький край» презентував перше видання нової своєї серії «Історичні постаті Поділля», заснованої 2015 року.

Книга Миколи Крижанівського «ТРЕТЯ КУЛЯ, або Остап Гоголь полковник Могилівський», видана 2015 року коштом обласного бюджету за сприяння Вінницької ОДА та обласної ради.

«ТРЕТЯ КУЛЯ» Миколи Крижанівського – це повість-застереження. Адже з часів козацьких, здається нічого не змінюється на українському політичному полі Ті ж самі виклики, що і триста років тому, стоять перед новою владою.

У програмі презентації виступив відомий український письменник Микола Рябий з анонсом другого видання серії «Історичні постаті Поділля »- своєї книги «Чутки про смерть перебільшено» про видатного земляка, вченого Данила Кириловича Заболотного, який порятував світ від чуми й холери, національного героя Китаю, кавалера ордена найвищої нагороди Франції – ордена Почесного легіону.

На презентації також були помічені письменники: Вадим Вітковський, Валентина Сторожук, Віктор Тимчук, Олександр Дмитрук, Леонід Стрельник, Михайло Каменюк, Анатолій Подолинний, Віктор Мельник, історик Володимир Лазаренко…

Для довідки:
Микола Крижанівський автор книг «По козацький скарб» (2002), «Битим шляхом правда ходить» (2007). Створив 50 монументальних скульптур на теренах України, більше 100 скульптур у камені. Заслужений вчитель України. А також головний отаман обласного товариства Українського Реєстрового Козацтва. Лауреат премії ім. Михайла Стельмаха за 2012 рік.

Першоджерело: http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/Doc%D0%94%D0%95%D0%9F%D0%86A9WLDS