Третя «Бортнякова осінь» на Тростянеччині

Меморіальна табличка про парк Бортняка в Олександрівці

16 жовтня 2014 р. вже втретє у Тростянецькому районі відбулося літературно-мистецьке свято «Бортнякова осінь» у пам’ять видатного земляка – письменника Анатолія Бортняка. Весною, у день народження поета, публіциста, перекладача, літературознавця родом з с. Олександрівки на Тростянеччині зустрічають «Бортнякову весну», восени – «Бортнякову осінь».

Цього разу літератори, художники, артисти, освітяни Вінниччини відвідали з просвітницькою творчою місією учбові заклади у Капустянах, Олександрівці, Ободівці та Тростянці, взяли участь у засіданнях шкільних літературних гуртків та об’єднань, які проводилися під гаслом «Живи, українська книго». Відбулася змістовна зустріч творчої інтелігенції з головою Тростянецької РДА – Руденком Павлом Ігоревичем.

Книжковий ярмарок в Тростянці заробив тисячу триста гривень, які підуть на підтримку та реабілітацію пораненого в АТО воїна-земляка.

Підсумкова творча зустріч у районному будинку культури пройшла за участю авторів місцевого літературно-мистецького об’єднання «Джерело» (кер.  Ясенчук Тетяна Володимірівна, вона ж – співорганізатор свята), артистів, творчої молоді, гостей з Бершаді, Тульчина, Ладижина, а також письменників-спілчан – Лариси Колесник, Леоніда Куцого, Володимира Рабенчука, Анатолія Подолинного, Андрія Стебелєва, Валентини Сторожук, Людмили Лихогляд.

Відвідувачі книжкового ярмарку в Тростянці

Літературно-мистецьке об’єднання “Джерело”. Виступає Лариса Колесник

Учасники літературно-мистецького свята “Бортнякова осінь-2014”