Ще дванадцять творів місцевих авторів відібрано для видання за рахунок коштів обласного бюджету

Засідання експертної ради з видання творів місцевих авторів за бюджетний кошт

Засідання експертної ради з видання творів місцевих авторів за бюджетний кошт

17 жовтня 2018 р. у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулось чергове засідання експертної ради з питань видання творів місцевих авторів. За результатами голосування присутніх членів експертної ради відібрано 12 творів. Серед них є також рукописи наших колег-спілчан.

Нагадаємо, що за результатами попереднього засідання, експертною радою відібрано до друку 38 з поданих 74 творів місцевих авторів. На видання цих книг проведено процедуру публічних закупівель, укладено угоди з поліграфічними підприємствами на суму 720 тисяч гривень. Оскільки обласним бюджетом на поточний рік для видання творів місцевих авторів передбачено 1 млн  гривень, є можливість видати ще декілька книг.

У поточному році членами експертної ради відібрано різножанрову літературу – це поезія, художня проза, історична та дитяча література, альбоми художніх та фоторобіт, публіцистика, сатира та інші.

Першоджерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/14055-shche-dvanadtsiat-tvoriv-mistsevykh-avtoriv-vidibrano-dlia-vydannia-za-rakhunok-koshtiv-oblasnoho-biudzhetu