С. Бондаренко та М. Каменюк: Передплачуйте «Літературну Україну»!

literaturna-ukrajina_titulka«Літературна Україна» висвітлює найпомітніші події суспільного і культурного життя, а про найбільш резонансні й суперечливі друкує аналітичні та публіцистичні статті. Як літературне видання тижневик зорієнтує в широкому книжковому потоці, ознайомить з головними видавничими новинками, запропонує відгуки на найпомітніші з них. Газета розповідає про читацькі смаки й пріоритети знаних письменників. Численні інтерв’ю знайомлять з відомими людьми, розкривають найближчі творчі плани представників мистецького цеху. На сторінках «Літературної України» читач знайде історичні, історико-літературні, культурологічні дослідження, наукові дискусії, архівні матеріали. Літературний процес на шпальтах видання представлено в широкому суспільному й культурному контекстах, для чого слугують спеціальні, зокрема мистецькі, рубрики. Які б статті різних тематики й жанрів не друкувала газета, їх спрямовано на обстоювання української національної ідеї, що в умовах багатьох викликів національним інтересам України вкрай актуально. Місячна підписка (чотири числа) коштуватиме у 2017 році 30 грн 60 коп.; річна – близько 350 грн.

Дорогі колеги!
Щиро вітаємо Вас із Днем Святого Миколая!
Нехай він принесе Вам і всім нам мішки радостей, тисячі читачів (ФЕЛІЧИТАчів!) і перемоги на всіх фронтах при доброму здоров’ї!
«Літературна Україна» має твердий намір у наступному, вже не високосному році поглиблювати зв’язок із обласними осередками та ще більше висвітлювати літпроцес в областях – звичайно, з Вашою допомогою!
Кілька слів про передплату, до завершення якої 2 дні!
1. Ми працюємо цілодобово, щоб вона збільшилася, що є життєво необхідним для існування письменницької газети й поширення знань про літературу і Ваших творів зокрема! Щомісяця мені доводиться знаходити по 40 тисяч гривень, щоб газета виходила. І, як бачите, це вдається, хоч і нелегко. Якщо вдасться разом з Вами підняти наклад хоча б на 2—3 тисячі примірників, це дасть можливість, сподіваюсь, не лише існувати газеті, а й запровадити гонорар, що є важливим для колег-авторів.
2. Нині ми маємо можливість зробити безкоштовно по дві передплати на адреси людей, колег-земляків чи бібліотек, які Ви вкажете і які прошу Вас невідкладно надіслати на редакційну ел. адресу в ПОНЕДІЛОК 19 грудня (завтра).
3. Хочу також ніжно й чесно Вам зізнатися: я за свій кошт замовляю статистичну послугу: дані про рівень передплати за кожні півроку, тому маю точну картину по кожній з областей. Якщо більшість із Вас захоче, надішлю Вам (донині не хотів їх і публікувати). Є такі, на жаль, області, де передплат менше, ніж членів НСПУ (і більшість із тамтешніх передплатників до всього ж… не є членами НСПУ). А в деяких областях кількість передплат у ІІ півріччі зменшилася в порівнянні з І півріччям цього року.
Хочу щиросердно зізнатися: якщо за підсумками передплати, що завершується у вівторок, у якійсь з областей буде падіння кількості, то відповідати за це буде першим Бондаренко, звичайно, а другим — голова облорганізації НСПУ, який допустив таку ситуацію. Отож сподіваємося на взаєморозуміння та співпрацю.
З повагою, головний редактор газети «Літературна Україна» Станіслав Бондаренко.

 

Post skriptum:  Друзі, члени Спілки і ті, хто в літературу прошкує. Гадаю, що є аксіомою, щоб літератор орієнтувався, що коїться в літературі рідного народу, куди він хоче добавити й свої перли. Отож, загальну літературну газету письменників слід не лише читати, але й брати участь в її творенні. Сподіваюся, що ті, хто «Літературної України» не передплатив вчасно, зробить це в січні 2017-го, щоб отримувати її з лютого. Кому бракує коштів на річні передплату, передплачуйте поквартально (в розстрочку).

Ваш Мих. Каменюк