Резиденцією Русалки Дністрової стане Ольгопіль

Image24 вересня в облдержадміністрації під  головуванням заступника голови – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення V Міжнародного літературно-мистецького свята «Русалка Дністрова».

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 14 липня 2017 року № 483  «Про проведення V Міжнародного літературно-мистецького свята «Русалка Дністрова», з метою налагодження співпраці з країнами ближнього зарубіжжя, вивчення та популяризації історії рідного краю та його духовних надбань в області  з15 по 17 вересня проходитиме  щорічне літературно-мистецьке  свято.

Голова оргкомітету Ігор Івасюк підкреслив, що цього року «Русалка Дністрова»   присвячується 180-річчю виходу в світ духовного пам’ятника української культури – альманаху «Русалка Дністрова» та 140-річчю українського композитора, хорового диригента, громадського діяча, педагога Миколи Леонтовича. Захід  проходитиме в  с. Ольгопіль Чечельницького району.

В засіданні взяли участь голова обласної організації Національної спілки письменників України, заступник голови оргкомітету Михайло Каменюк, директор агрофірми «Ольгопіль», депутат обласної ради, член Ради Єврорегіону «Дністер» Павло Каленич, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Альона Лавровська.

Члени оргкомітету  визначили перелік приміщень та концертних майданчиків для проведення творчих зустрічей письменників, науковців із трудівниками, молоддю та творчою інтелігенцією області, з українськими громадами Республіки Молдова в Чечельницькому районі. Узгодили питання проживання і харчування гостей і учасників фестивалю та питання транспортного обслуговування літературно-мистецьких бригад.

Першоджерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/5279-vinnychchyna-hotuietsia-do-provedennia-v-mizhnarodnoho-literaturno-mystetskoho-sviata-rusalka-dnistrova