Результати конкурсу «Вінниця в мистецтві художнього слова»

Конкурс Місто_031021_128 жовтня 2021 року на території Вінницького літературно-меморіального музею М. М. Коцюбинського відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів літературно-мистецького конкурсу «Вінниця в мистецтві художнього слова».

У ньому брали участь школярі 10-11 класів загальноосвітніх шкіл та студенти вінницьких коледжів, інститутів (1-2 курс) та університетів (1 курс). Конкурс мав на меті розвинути творчі здібності учасників, глибше пізнати свій рідний край, його історію та культуру.

З вітальним словом до учасників дійства звернулися перший заступник директора департаменту культури Вінницької міської ради – Олексій Циганков, директорка Вінницького літературно-меморіального музею М.М.Коцюбинського  – Лариса Кравченко,  голова Вінницької міської НСПУ – Андрій Стебелєв, письменниця Ірина Зелененька. Ведучим заходу  був доцент кафедри української літератури ВДПУ – Віктор Крупка.

Конкурс Місто_031021Пишаємося, що серед учнів та студентів нашого міста є такі творчі і талановиті особистості. Щиро вітаємо переможців та їх керівників з перемогою і бажаємо натхнення та подальших творчих успіхів!