Презентація збірки вінницьких письменників «Україна в огні»

Україна в огні_2016_обкладинкаЦю невеличку збірку з красномовною назвою «Україна в огні», запозиченою у кіноповісті Олександра  Довженка, було презентовано вінницькій громадськості 25 січня 2017 року в атріумі Вінницької обласної ради.

Ініціатором і укладачем збірки виступив редакторський колектив журналу «Вінницький край». Представники редакції Вадим Вітковський і Валентина Сторожук представляли авторів видання і учасників заходу. Серед тих, хто брав слово – письменники Олег Чорногуз, Микола Крижанівський, Вікторія Гранецька, Влад Сорд, Василь Паламарчук, Наталія Погребняк, міжрайонний поетичний гурт «Зимова вишня» у складі Алли Гавришко-Бабічевої, Світлани Криничної, Наталії Циганової, Світлани Баламут, бард Тетяна Скомаровська, посадовці і громадські діячі Людмила Щербаківська, Світлана Василюк, Світлана Бевз, викладачі та учасники АТО. Виступи, читання віршів та фрагментів прози, присвячених болючій темі війни, перемежались виступами хорового колективу «Барви осені».

Видання здійснене за сприяння Вінницької облдержадміністрації та облради. В оформленні обкладинки використана живописна робота відомого художника Олега Шупляка. Прикрасою збірки стали вірші Петра Перебийноса та Сергія Татчина, а також повість Миколи Крижанівського та оповідання Лариси Колесник. В збірці також міститься мартиролог вінничан, які, захищаючи Україну-неньку, загинули на Донбасі.

 

Додатково про захід:  http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/Doc%D0%94%D0%95%D0%9F%D0%86AHXL5Q