Перші лауреати премії ім. Миколи Рябого

Рябого премія_2021_«З моменту відходу світлої пам’яті Миколи Рябого у кращі світи минуло менше року, тому заявок на участь у конкурсі на премію його імені надійшло лише…дві! Отже, журі вирішило нагородити у 2020 році учасників лише заохочувальними преміями! Сподіваємося, цього року на премію будуть представлені історичні повісті чи романи, бо Микола Рябий був, передусім, блискучим повістярем та романістом!», – зізнається у своєму пабліку на Фейсбуці очільник вінницьких письменників Вадим Вітковський.

«Мабуть, така доля цього мого оповідання: не займати перших місць, але входити в короткі списки й антології чи бути дипломантом конкурсів та премій. І непогана ж доля, погодьтесь!

Цього разу «Драма в Умані» отримала ще й диплом (і грошову частину!) заохочувальної Всеукраїнської літературної премії імені Миколи Рябого «за кращий твір історичної тематики 2021 року», зафундованої Вінницькою обласною організацією НСПУ та нащадками письменника.

Особливо приємно, що це перше нагородження цією премією, і що мені колись теж пощастило мати хоч і мимовільне, але тепле знайомство зі світлої пам’яті п. Миколою, а також – читати його твори в літературних часописах. Святкую! І дякую всім причетним!», – додає одна з лауреаток, уманчанка Марина Павленко.

Другою лауреаткою стала наша колежанка, письменниця з Ямпільщини Оксана Афанасієва.