Осінній VINBOOKFEST

Image_051-2 листопада 2019 року у приміщенні Вінницького академічного обласного театру ляльок пройшов дводенний  фестиваль «VINBOOKFEST», організований за ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  спільно з Вінницькою міською централізованою бібліотечною системою та Вінницькою обласною універсальною науковою бібліотекою імені К.Тімірязєва.

На фестивалі було організовано  ярмарок-продаж «Новинки книжкового двору», де свою продукцію представили 16 друкарень та видавництв з Вінниччини, Києва, Харкова, Чернівців. Представлена література була досить різножанровою та багатогранною. Кожен бажаючий міг підібрати книгу на будь-який смак.

Родзинкою фестивалю стало те, що усі бажаючі мали можливість не лише придбати книги, а також сфотографуватись та взяти автограф у таких письменників, як Андрій Кокотюха, Марина Павленко, Олена Рижко, Лана Ра, які приїхали до Вінниці з інших міст України і проводили персональні заходи у перший день фестивалю.

Найменші відвідувачі мали можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах. Для усіх бажаючих були представлені лаунж зона «Читай», різні тематичні фотозони для дітей та дорослих.

Окрім того, у глядацькій залі театру відбулось нагородження підсумкового конкурсу «Кращий читач літа», де найактивніших читачів бібліотек відзначили пам’ятними подарунками.

Також цього дня відбувся показ вистави лялькового театру «Річкова фея Агайя», за твором німецького автора Геніха Діка у перекладі нашого колеги – Михайла Каменюка, який анонсував цю гучну прем’єру в репертуарі лялькового театру.

У другий і завершальний день свята відвідувачі стали свідками виступу ансамблю «Мальви-чорнобривці», мали нагоду зустрітись та поспілкуватись з вінницькими письменниками – Наталкою Доляк, Сергієм Татчиним, Іриною Федорчук. На стендах видавництв свої книги презентували інші наші колеги – Михайло Пащенко, Галина Рибачук-Прач, Віктор Крупка.

 

Більше інформації: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/22230-bukfest